ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • 02245032472

  Hakkımızda

  Yazı Boyutu

  Kuruluş yılı 2015 olan Fleet Lojistik, Bursa bölgesinde faaliyete başladığı günden bu yana müşteri beklentilerinin belirlediği koşullar içinde gelişimini sürdürerek, tüm lojistik hizmetleri sunabilen bugünkü kurumsal yapısına ulaşmıştır.

  7/24 yanınızda, tek çatı altında...
  Değerli müşterimiz,
  Fleet Lojistik Araç Kiralama ve Lojistik hizmetlerimize şimdi de Fleet Sigorta Aracılık Hizmetlerini eklemiş bulunuyoruz. Tüm branşlardaki sigorta ihtiyacınızı müşteri odaklı yaklaşımımızla çözmek için yanınızdayız.
  Bursa Şube 05495321082
  Gemlik Şube 05423159702

  Fleet sigorta olarak başladığı sigorta ve aracılık hizmetlerine Türkiye ve dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinin acenteliği ile tüm sigortacılık branşlarında hizmet vermektedir.

  Sigortacılık sektöründe uzun yıllar boyunca müşterilerine hizmet sunmuş bireysel ve kurumsal sigorta ürünlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile sektörde ki yerini sağlamlaştırmıştır.
  Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı hizmetlerimizi sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda doğru bir şekilde karşılamaktır. Ayrıca acente özel indirimleri teknik ve hasar konusunda uzman personelimizle satış sonrası müşteri memnuniyeti ,sigorta danışmanlığı ,ücretsiz hizmetler bizi diğer acentelerden ayıran faktörlerdir. Hedefimiz siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha etkili hizmet vermek.

  Firmamız çalıştığı çok sayıda sigorta şirketi ile geliştirdiği iş birliği sayesinde müşterilerine fiyat ve teminat kapsamı açısından en uygun sigorta çözümlerini sunar ve rekabet üstünlüğüne sahiptir.